Відповідні рішення «Про нагородження Почесною відзнакою Канівського міського голови «За заслуги перед містом Канів» Харитончука О.І. (посмертно)» та «Про нагородження Почесною відзнакою Канівського міського голови «За заслуги перед містом Канів» Анісімова Р.О. (посмертно)» було ухвалено 10 серпня в ході позачергового засідання виконавчого комітету Канівської міської ради, за ініціативою Канівського міського голови Ігоря Ренькаса. Інформує пресслужба Канівської міської ради.

Нагадаємо, минулого тижня у Канівській громаді попрощалися з двома захисниками України. Вони поклали своє життя на вівтар справедливості і свободи, виборюючи гідне майбутнє для українського народу.

Олександр Харитончук був командиром 1 мінометного відділення командира міномета мінометного взводу 3 аеромобільного батальйону військової частини. Захисник загинув під час виконання бойового завдання на Бахмутському напрямку у результаті артилерійського обстрілу. Живим коридором-пам’яті, стоячи на колінах, зі сльозами на очах, провели в останню путь героя 6 серпня ц.р., у селі Хмільна. Олександру назавжди залишилось 38 років.

Руслан Анісімов герой який віддав найцінніше – своє молоде життя. Йому було лише 27 років. Він був розвідником-оператором механізованого батальйону. Загинув під час виконання бойового завдання на Луганському напрямку, внаслідок обстрілу ворожим дроном, воїн отримав несумісні з життям поранення. Поховали захисника 4 серпня ц.р., на центральному кладовищі (Алея Слави).