Цього року парковий сезон в Черкасах почався раніше звичайного – наше місто приймає велику кількість внутрішньо переміщених осіб, і в основному – це родини з дітьми. Люди відвідують парки, сквери і набережну Дніпра – знайомлячись з обласним центром, психологічно відпочивають після пережитого. Інформують у пресслужбі міської ради.

«У працівників КП «Дирекція парків» збільшилося роботи, – інформує директор підприємства Сергій Рубан. – Стало важче оперативно прибирати велику кількість сміття, тому ми збільшили робочий тиждень, випрацювали режим прибирання парків та скверів упродовж дня – із 7-ї ранку до 20-ї вечора. Ми наполегливо просимо черкасців та гостей міста цінувати чистоту, а сміття викидати виключно в сміттєві баки. А в разі сигналу тривоги – залишити територію парків і слідувати до найближчого укриття».

За словами куратора галузі, першого заступника міського голови Сергія Тищенка, на початку року в міської влади були великі плани щодо реконструкції і благоустрою парків і скверів міста, однак реалізацію масштабних робіт довелося відкласти до кінця воєнного стану.

blank

blank

blank

Та все одно КП «Дирекція парків» займається розвитком паркового ландшафту: оформляють клумби, висаджують кашпо з квітами, покращують пішохідні доріжки.

«І це лише початок робіт із благоустрою, – коментує перший заступник директора КП «Дирекція парків» Владислав Юрченко. – У наших планах – розвиток зелених зон, маємо ідею стосовно облаштування кількох проєктів у парках, які приваблюватимуть відвідувачів не лише з Черкас, а з усієї України».

Завдяки підтримці міського голови Черкас Анатолія Бондаренка та громади міста в рамках проєкту «Громадський бюджет» 2021 року в парку «Хіміків» установили інклюзивний дитячий майданчик. Нагадаємо, що такий же майданчик відкрили минулої осені в «Дитячому парку».

blank

blank

Також відновили роботу системи аварійного забезпечення атракціонів і відеоспостереження, які заряджаються від мережі та сонячних панелей, тому можуть працювати попри відключення електроенергії.

«Попри обмежене фінансування, міська влада робить все для того, аби черкасці і гості нашого міста відчували себе в безпеці й у комфорті та могли проводити вільний час у доглянутих парках і скверах», – говорить Сергій Тищенко.

blank

blank