9 листопада перший віце-спікер Верховної Ради Ірина Геращенко оголосила депутатський запит нардепа Сергія Рудика щодо зриву опалювального сезону в Смілі Черкаської області. Про це нардеп повідомив на своїй Фейсбук-сторінці.

Так, 7 листопада відбулося позачергове засідання смілянської комісії з питань техногенно-екологічної безпеки та надзвичайних ситуацій. За інформацією, озвученою Смілянським міським головою Олексієм Цибком, КП “Смілакомунтеплоенерго” не може подавати тепло, бо досі відсутні договори з постачальником природного газу.

Geplaatst door Serhiy Rudyk op Vrijdag 9 november 2018

Як результат, без тепла залишаються 139 багатоповерхових будинків (а це близько 13 тис. квартир); 13 загальноосвітніх навчальних закладів; 13 дошкільних навчальних закладів (із них – 3 з нічним перебуванням дітей); 7 закладів охорони здоров’я (із них – 4 лікарні з цілодобовим перебуванням хворих); 2 школи-інтернат з постійним перебуванням дітей.

– У дитсадочках для обігріву використовують обігрівачі. У школах уроки скоротили до 30-ти хвилин. У лікувальних закладах не провітрюють приміщення, що ставить під загрозу здоров’я пацієнтів. Звертаюся за вирішенням цієї проблеми до НАК “Нафтогаз України” – у відповідь чую: “це проблеми місцевої влади”. Прошу місцеву владу врегулювати питання із теплопостачанням – говорять, що: “в усьому винен Уряд і НАК “Нафтогаз”, – зазначає народний депутат.

Тож Сергій Рудик звертається до віце-прем‘єра – Міністра регіонального розвитку, будівництва та ЖКГ Геннадія Зубка, голови правління НАК «Нафтогаз України» Андрія Коболєва, голови Черкаської ОДА Юрія Ткаченка, голови правління ПАТ «Черкасигаз» Сергія Буяна та Смілянського міського голови Олексія Цибка із вимогою урегулювати ситуацію. Зокрема, ініціювати негайне скликання протокольної Урядової наради стосовно ситуації із теплопостачанням у Смілі із обов‘язковим залученням перших осіб Кабміну, НАКу, Черкаської ОДА, ПАТ «Черкасигаз» і міськради та негайно скликати сесію Смілянської міськради і ухвалити всі необхідні рішення для врегулювання проблеми. При цьому нардеп вимагає до моменту вирішення питання забезпечити безперебійне теплопостачання до домівок смілян і бюджетних установ.

blank blank blank