Призначення народного депутата Олександра Скічка на посаду голови Черкаської ОДА активізувало політичні процеси в області, адже восени мають відбутися перевибори до Верховної Ради на 197 виборчому окрузі.

Цей факт вже породив ряд політичних чуток та офіційних заяв щодо претендентів, які планують позмагатися за депутатський мандат. Нещодавно до них приєднався ще один політик – куратор ВО “Свобода” у Черкаській області Андрій Іллєнко, пише “Прочерк” з посиланням на “Zmi.ck.ua”.

– Так, не приховую, що маю намір балотуватися восени на 197 виборчому окрузі до Верховної Ради. Вважаю Черкащину своєю малою батьківщиною, тому що в мене батько родом із Черкас (іменем Юрія Іллєнка названа одна із вулиць міста, – Ред), по маминій лінії родина з Канева. Фактично все моє дитинство пройшло в селі Прохорівка Канівського району. Зараз там наше родинне гніздо.

Про причини майбутнього балотування на одному із округів Черкащини:

– На Канівщині похований мій батько, я їй зараз там регулярно буваю. І не тільки там, але й в Золотоноші, Каневі, Черкасах. Дуже багатьох людей тут знаю. Причина не в тому, що десь звільнився округ і я вирішив іти. Причина в тому, що в мене прив’язка до цієї землі. У мене за неї болить душа.

Про зміну керівництва обласної організації партії:

– Не хочу сказати, що до попереднього керівника обласної організації Юрія Ботнара були якісь претензії. Це було загальне, спільне рішення. Це була і позиція попереднього керівництва, цілком із сприйняття того, що мають відбутися кадрові зміни зараз.

Нагадаємо, раніше партія “Європейська солідарність” заявляла, що висуватиме на довиборах по 197-му округу першого заступника голови облради Романа Сущенка. Намір балотуватись, якщо “попросять люди”, озвучував і екснардеп Микола Томенко. Натомість на сьогодні депутатські повноваження із голови Черкаської ОДА Олександра Скічка досі не знято.