21 жовтня Незалежна лабораторія ІНВІТРО пройшла верифікацію відповідно до процедури, встановленої наказом МОЗ України, і підтвердила якість ПЛР-тестувань для діагностики COVID-19, повідомляють в установі. Також компанія внесена до переліку лабораторій, які передають негативні результати тестування на COVID-19 методом ПЛР для припинення самоізоляції через додаток «Дій вдома».

При отриманні позитивного результату на COVID-19 інформація про пацієнта буде відправлятися в територіальні лабораторні центри за місцем проживання людини для клінічного спостереження, своєчасної медичної допомоги та проведення протиепідемічних заходів.

Верифікація лабораторії підтверджує якість діагностики, це особливо важливо в умовах високого попиту на тестування. Під час пандемії державі необхідно стежити за епідеміологічною ситуацією, а пацієнтам – убезпечити себе і своїх близьких. Для цього треба проводити якомога більше ПЛР-досліджень.

Лабораторія ІНВІТРО виконує дослідження на антитіла класу IgM і IgG до вірусу SARS-CoV-2. Тестування на антитіла проводиться у всіх 27 містах з використанням сучасних автоматизованих технологій імуноферментного аналізу (ІФА) із застосуванням тест-систем експертного класу (Abbott Diagnostics, США).

ІНВІТРО виконує тестування на COVID-19 методом ПЛР. Аналіз визначає наявність або відсутність генетичного матеріалу вірусу SARS-CоV-2 (збудника COVID-19) у день обстеження. Сьогодні дослідження доступні в містах Дніпро, Кам’янське, Новомосковськ, Кривий Ріг, Полтава, Павлоград, Олександрія, Харків, Одеса, Миколаїв.

  • ПЛР: РНК коронавірусу SARS-CoV-2 (тест №3320) – 1500 грн
  • ІФА: Антитіла IgM до коронавірусу SARS-CoV-2 (тест №1641) – 500 грн
  • ІФА: Антитіла IgG до коронавірусу SARS-CoV-2 (тест №1637) – 500 грн
  • Профіль «Діагностика COVID-19» (№3035ПР): РНК SARS-CoV-2 (ПЛР); Антитіла IgM і IgG до коронавірусу SARS-CoV-2 (ІФА) – 2000 грн

Телефон гарячої лінії для запису на ПЛР дослідження і виклику бригади медиків додому і уточнення додаткової інформації – 0800 50 90 90.