Низка вчених з різних куточків світу активно займалися вивченням питання, чи корисно гладити кішку, чи приносить ця тварина користь людині, і дійшли висновків, які можуть шокувати. З’ясувалося, що кішки можуть бути корисними організму людей, і це науково доведено. Наприклад, завдяки котам швидше гояться рани і зростаються кістки, розповідає УНІАН.

Де гладити кішку, щоб отримати максимум користі для організму

Якщо у вас щось болить – наприклад, серце, шлунок, нирки, суглоби, кістки, покладіть кота саме на проблемне місце і погладжуйте там, де йому це приносить задоволення. Завдяки такій натуральній грілці ваше самопочуття відчутно покращиться.

Вчені дійшли висновку, що котяче муркотіння, частота якого варіюється в діапазоні 25-150 Гц, впливає на людину, як ультразвукова процедура. Так кажуть дослідники з американського Інституту спілкування тварин (Північна Кароліна).

На їхню думку, завдяки звукам такої частоти у людини можливе прискорення відновлення сухожиль, активне загоєння переломів і ран, а також зниження інтенсивності болю.

Що буде, якщо не гладити кішку – шкода для вас і тварини

Багато хто вважає, що кішки “гуляють самі по собі”, але учені з дослідницької станції Конрада Лоренца і Віденського університету розвіяли цей міф. Вчені провели експеримент, унаслідок якого дійшли висновку, що кішки люблять перебувати в компанії людини і особливо примітна їх здатність прив’язуватися до жінок.

Кішки можуть запам’ятати те добро, яке господарі їм подарували, здатні емоційно підтримати людину.

Крім того, західні дослідники з’ясували, що кішки – чудове “снодійне” і “антидепресант” – вони можуть заспокоїти і відірвати від неприємних думок. Якщо ви не будете ділитися добром з кішкою, не будете її правильно гладити, то залишитися без можливості отримати цей позитив.