Цього року в Тальному на Черкащині планують встановлювати ялинку на музейній площі в центрі міста. Це буде раніше придбане новорічне дерево та прикраси до нього. Про це повідомив міський голова Василь Сідько, пише  видання “Вісті Черкащини“.

Водночас, за його словами, святкову ілюмінацію на ялинці встановлювати не будуть з метою економії електроенергії.

– Штучна ялинка у нас є, її міська рада придбала ще давно. Цього року вирішили встановити її, щоб порадувати дітей. Також облаштуємо святкову фотозону, – каже Василь Петрович.

Для прикрашання та встановлення ялинки з бюджету громади додаткових коштів не виділяли. Всі елементи новорічної композиції використовувалися вже раніше та були придбані у минулі роки.

– До початку повномасштабного вторгнення росії ми планували придбати нову ялинку. Але зараз це не на часі, тому будемо обходитися із тим, що є, – додав міський голова.

Встановлюватимуть новорічну ялинку перед Різдвом, яке цього року святкуватимемо 25 грудня. Однак урочистого відкриття робити не планують.

Також у приміщенні Тальнівського музею історії 6 грудня відкриється резиденція Святого Миколая, де діти нашої громади зможуть розповісти чудотворцеві про всі свої бажання.