Малює військову техніку та жуків. П’ятирічний Тимофій Компанієць зі Сміли продав 15 картин та передав на потреби військових 2 700 гривень. Усі зібрані кошти спрямували на “Армію дронів”, розповіла Суспільному мама Тимофія Яна Компанієць.

“Щоб Україна перемогла і щоб Путіна не було” – так п’ятирічний волонтер пояснює своє бажання допомагати Збройним Силам України. Він малює картини і збирає гроші для військових:

“Я людей запрошував підходити, купувати будь-що за будь-які гроші, і все піде на ЗСУ”.

Найбільше, розповів Тимофій, любить малювати військову техніку та комах:

“Різні танки українські, а ще жуків, скорпіонів, стоногу і жука-рогача”.

Ініціювала виставку та продаж робіт мама хлопчика Яна Компанієць. Для цього зібрала картини, намальовані ним за два роки відвідування мистецької студії.

“Всі збирали кошти і він теж хотів, але не знав як. А потім я дивлюсь – а стопка робіт у нього більшає і більшає і немає де у квартирі їх вже складати. Сказала йому: «Тимофій, давай твої картини продамо і ти відправиш гроші на армію і здійсниш свою мрію”, – розповіла вона.

Продати вдалося 15 картин. У їхній сім’ї, зазначила пані Яна, постійно говорять про війну та українських військових:

“Ми зібрали 2,5 тисячі й ще 200 гривень нам прислали на карту. І ми все це відправили в «Дії» на «Армію дронів». Наші діти не збирають на вбивства, я йому це завжди наголошую. Наші діти збирають гроші за життя, за їхнє життя, за життя їхніх батьків, дідусів, татусів, мам, щоб більше людей повернулося живими”.

Продавати картини хлопчику допомагала його викладачка з мистецької студії – пані Юлія. Тимофій з нею займається з трьох років:

“Він був одним із моїх перших учнів-дошкільнят. Я знаю, що Тіма займається і кінним спортом, і тенісом, і футболом, тобто дуже багато всього. А мистецтво – це те, що його розкрило з іншого боку”.