Школярі Петраківського ЗЗСО Катеринопільської громади відвідали музей Трипільської культури в Легедзиному на Тальнівщині. Про це пише видання “Вісті Черкащини”.


«Найбільше трипільське поселення світу, найдавніша археологічна знахідка Європи, перший трипільський сканзен в Україні. Ми там побували, – ділиться враженнями педагог-організатор Вікторія Яременко. – Зустрілися з Владиславом Чабанюком – директором державного історико-культурного заповідника «Трипільська культура» та здійснили цікаву подорож у часи Трипілля. Владислав Чабанюк – людина, яка живе своєю справою, знає про таємниці кожного експонату. Переглянули чудовий і пізнавальний мультфільм «Моя країна – Україна» та фрагменти художнього фільму «Чорний козак». Неважливо, де ти живеш, у великому місті чи маленькому селі, важлива висота планки твоїх мрій і бажання їх здійснити! Дякуємо за цікаву, змістовну та пізнавальну екскурсію».

Учні, молоде покоління обов’язково повинні знати й вивчати рідну історію, особливо, коли вона так близько – майже поруч, на Тальнівщині.