8 Березня новий керівник області вітатиме жінок вже на новій сцені?

Черкаський академічний музично-драматичний театр імені Тараса Шевченка до 1 березня має бути введений в експлуатацію. Про це новий голова Черкаської ОДА Олександр Скічко розповів в ексклюзивному інтерв’ю для «Главкому».

«Наскільки мені повідомили, ще 10–15 днів будуть проводитися роботи, зайдуть пожежники з інспекцією й будуть подаватись документи в ДАБІ на введення першої черги, потім на введення другої черги. Нібито до 1 березня драмтеатр має бути введений в експлуатацію», – пояснив Скічко.

Також він розповів, якою буде доля Шувалівського мисливського палацу в Тальному та палацу Даховських у Леськовому, які потребують реконструкції.

«Є програма «Велике будівництво» в галузі культури по відновленню таких пам’яток. На цей рік, наскільки мені відомо, уже завершений процес подання до включення в цю програму, тож будемо спілкуватися з міністром культури, щоби потрапити туди наступного року», – пояснив Скічко.

Черкаський академічний обласний український музично-драматичний театр – головна театральна сцена Черкаської області. Заснований 1933 року. Нинішню будівлю театру було урочисто відкрито 1 вересня 1965 року. 1 липня 2015 року у глядацькій залі театру сталася масштабна пожежа. Працівники театру 20 хвилин намагалися самотужки загасити пожежу, однак їм не вдалося це зробити, тому викликали рятувальників. Тоді повністю згоріла глядацька зала на 600 місць, перекриття між поверхами, обвалився дах театру. Вогонь зруйнував 500 квадратних метрів площі приміщення.

Загальна вартість ремонту становила164 мільйони гривень. Ремонт ІІ черги обійшовся у 62 мільйони. Приміщення мали відкрити 23 грудня, однак перенесли через паперову тяганину на січень, однак і це відкриття не відбулося.