Бізнеследі та дружина ексгубернатора Черкащини Олександра Скічка Єлизавета Юрушева поділилася враженнями від життя у статусі багатодітної мами. Пише Таблоід.

Як відомо, у подружжя нещодавно народилася друга донька. Зі слів Єлизавети, це, а також війна, змусило її приділяти всю свою увагу дітям.

“Знаєте, зараз розумію, наскільки це складна робота – бути мамою 24/7, але ці три дива мене наповнюють і тішать. Без них я не уявляю себе в цьому світі… Я ніколи не була мамою, яка проводить всі свої дні з дітьми – робота завжди займала більшу частину мого життя…Можна сказати, я пізнаю материнство з нуля”, – написала у соцмережі Юрушева і додала, що вона дуже щаслива у цій ролі.

Багатодітна матуся також розповіла, що у кожного з її нащадків зараз свій власний період розвитку. Мовляв, між дітьми 7 років різниці і поки найменша ще навіть говорити не навчилась, старший син від першого шлюбу вже поринув у стосунки з дівчиною. Середня ж донечка Наталія, яку в родині лагідно називають Тата, активно вчить іноземну мову та цікавиться сходженням на Еверест.