Цього року, вже традиційно, за запрошенням міського голови м.Вадул-луй-Воде (Республіка Молдова) Юрія Онофрійчука та особистого сприяння міського голови Сергія Ананка, група дітей нашого міста цього року відправилася у туристичну подорож. Про це розповіли на сайті Смілянської міської ради, пише сайт Сміла.ua.

Упродовж десяти днів перебування за кордоном 29 дітей відвідали столицю Молдови, Орхієленд, побували на цікавих екскурсіях, розважалися на атракціонах, купалися та засмагали на березі р.Дністр, каталися на водному банані, таблетці, пароході, катері.

Проживали юні сміляни на території дитячого відпочинкового табору “Перлина Дністра”, знайомилися з іншими дітьми, займалися творчістю, грали в спортивні ігри, відвідували дискотеки. Показали свої вміння та таланти у різноманітних конкурсах і змаганнях, організованих у таборі. Загалом, перебувало на зміні 300 дітей – переселенців з України, запрошених дітей та дітей з Молдови. Мер міста Вадул луй Воде Юрій Онофріічук відвідав табір та поспілкувався зі смілянами, наостанок побажавши усім українським дітям мирного неба й щасливого дитинства.

Здружившись за час перебування в дитячому таборі, у останній день турподорожі дітям важко було розлучатися, вони обмінювалися номерами телефонів, обіймалися, а дехто навіть плакав… Дорогою додому, до Сміли, активно обмінювалися враженнями та спогадами.

Поїздку до міста-побратима для дітей організовано Смілянською міською радою й управлінням освіти, молоді та спорту.