Працівники Смілянської пошуково-рятувальної водолазної служби 23 червня о 17:00 на річці Тясмин помітили трьох підлітків, які подорожували річкою на саморобному плоту. Рятівники-водолази підпливли на човні до дітей, де на березі прочитали їм лекцію про небезпеку подібних туристичних подорожей та передали неповнолітніх до рук дорослих. Пише сайт smila.city.

«Останній такий випадок трапився 2 роки тому. Діти 7-річного віку, змайструвавши собі пліт, хотіли переплести на острів Кохання, а пліт на відстані 300 м від берега від хвилі став розвалюватися. Температура води була 17 °C. Цього разу також троє підлітків вирішили випробувати пліт. Добре, що ми вчасно побачили. Хотіли забрати дітей і пліт, але якраз вчасно підійшли дорослі. Дітям хочеться щось випробовувати, майструвати, досліджувати, але подібні випробування саморобних плотів можуть закінчитися горем», – розповів керівник пошуково-рятувальної водолазної групи Сміли Віктор Володимирович Терновцов в коментарях Сміла.City.

 Смілянська пошуково-рятувальна служба звертається до всіх смілян з проханням розповідати дітям правила безпечного поводження на воді, не відпускати дітей на річку без нагляду дорослих.

Переглянути цей допис в Instagram

Допис, поширений Сміла (@smila.city)