В Черкасах спостерігаються проблеми із вивезенням листя. Про це на оперативній нараді в мерії повідомив директор КП “ЧЕЛУАШ” Олексій Мельник, пише сайт 18000.

За його словами, у деякі дні комунальне підприємство залучало до вивезення сміття по 6 бригад.

– Зранку все було чисто – на вечір знову купи сміття, – поділився Мельник, додавши, що на деяких ділянках слід провести “суботник”.

Він також звинуватив компанію “Нова якість” у тому, що їхні працівники складають листя на зелених зонах, додаючи роботи працівникам КП.

– Донедавна ми не займалися організацією прибирання листя. Однак нам повідомили, що у підприємця, який виграв тендер, закінчилися гроші. Тож КП почало прибираня. У нас є фото- та відеоматеріали, на яких видно, як працівники “Нової якості” виносять із прибудинкових територій на зелені зони листя. Приклад – вулиця Піонерська, де ми прибрали, а на ранок побачили такі самі купи сміття, – обурився Мельник.

Комунальник також зазначив, що двох погружчиків, які є на балансі комунального підприємства, недостатньо для такого обсягу роботи. Через це “ЧЕЛУАШ” вимушений брати техніку в оренду, витрачаючи на це 600 грн за годину. Тож Олексій Мельник поцікавився, де нині перебуває техніка СУБів.

Директор підприємства “Нова якість” Андрій Бортник натомість звинуватив Мельника у непрофесіоналізмі.

– Треба просто взяти план зелених зон і не робити ту роботу, яку він робить. Є багатоповерхівки, є прилегла територія, яка закріплена або за ОСББ, або за управителем. Залучати бюджетні кошти за їхнє прибирання – це нонсенс. Так, спочатку наші працівники виносять туди сміття, але його потім вивозять, – обурився Бортник.

Заступник міського голови Ігор Волошин попросив керівництво комунального і приватного підприємств налагодити комунікацію. На це Мельник зазначив, що комунікація є, проте для прибирання слід “приймати радикальні засоби”.