Майже всі черкаські школи сьогодні повернулися після навчання після зимових канікул. Про це повідомила заступниця міського голови Черкас Анастасія Чубіна.

Задача, яка стояла перед закладами, – вивести максимальну кількість учнів на очне навчання. Кожен заклад підійшов до вирішення проблеми індивідуально. В деяких школах навчання відбуватиметься за змішаною формою, деякі школи виводитимуть класи тиждень через тиждень, деякі школи закінчили ремонт укриттів і це дало змогу вивести додаткові класи.

Ряд шкіл з початку другого семестру користуватимуться додатковими укриттями. Ці школи зможуть розпочати навчання в очному режимі за декілька днів, так як чекаємо акту відповідної комісії про безпечність та відповідність конкретних укриттів вимогам.

“Загалом прошу батьків з розуміння поставитися перший тиждень до організаційних процесів. Повірте, адміністрація закладів активно працювала всі дні, аби діти від дистанційної освіти перейшли до навчання у школі. Всім бажаю безпечного та легкого навчання, а учням ФІМЛІ та ГПЛ гарно догуляли свої канікули!” – зазначила Чубіна.