Спільні проблеми, а саме – відсутність тепла, надмірно високі тарифи, невдоволення владою – об’єднують смілян. Минулого року люди ще терпіли і на мітинг виходило дуже мало жителів. Цього опалювального сезону містяни змінились. Віче, проведене у п’ятницю, 9 листопада, показало: смілянам увірвався терпець, люди знервовані і злі та готові до будь-яких дій. Пише інтернет-видання smila-ua.

Тепер жителі Сміли збираються сьогодні, у понеділок, о 14.00, навідатись у Будинок рад на виконком, на якому мають приймати новий, трохи нижчий тариф на опалення: Спочатку планували ухвалити 86,38 грн, а тепер вартість опустилась до 65 грн.

Завтра, у вівторок, 13 листопада, сміляни знову збиралися приходити з дітьми та цілими родинами на Центральну площу о 10.00 ранку на мітинг.

Окрім того, ініціативні містяни створили групи у вайбері та у «Телеграм» – «Небайдужі сміляни» – для оперативного інформування активної громади міста. Учасники групи – це свідомі жителі, які не підтримують жодну політичну партію, але просто хочуть нормального і комфортного життя у Смілі.