Цієї неділі – 22 листопада, відбувся півфінал неймовірно яскравого та багатого на сюрпризи шоу “Танці з зірками”. Відтак, одним особливих подарунків для глядачів було повернення на паркет улюбленого співака Олега Винника. Він разом з телеведучою та екс учасницею проекту Ольгою Фреймут стали ведучими балкончика. Також, співак демонстрував свою танцювальну майстерність разом з парою, яка досі бореться за перемогу у проекті – співачкою Сантою Дімопулос та хореографом Максом Леоновим. Пише сайт trserial.net.ua.

Найбільшим подарунком від Олега Винника мав стати його виступ у звичному амплуа – з авторськими піснями “Як жити без тебе” та “Вовчиця”. Співак, як і було задумано, вийшов на сцену зі своєю музичною командою. Проте, шанувальники помітили, що Олег Винник співає під фонограму. Це дуже обурило прихильників, адже, вони впевнені, що їх улюблений артист може чудово обходитися без неї і співати наживо.

Наприклад, минулого року на шоу Олег Винник теж виконував свій хіт “Вовчиця” і співав так, що ледь не зірвав голос.

Шанувальники були добряче обурені і назвали це навіть неповагою до глядача. Дехто припустив, що можливо Олег себе не дуже добре почував, тому був змушений використати фонограму.

“Класно рот відкрив. Міг би і порадувати live”, “Адже він може і наживо добре співати. Ну навіщо ця фонограма. У будь-якому випадку обман глядача… Не треба так”, “Соромно дивитись на таку явну фанеру”, “Так вже всі бачать, що фонограма однозначно… Дивно. Може, дуже втомився”, “Може, щось сталося, навіть видно що змучений” – діляться враженнями глядачі шоу “Танці з зірками”.

Пропонуємо порівняти обидва виступи Олега Винника.