6 лютого ввечері в Смілі побилися місцеві. Разом їх було близько двадцяти осіб. Бійку припинили тоді, коли одна компанія втекла з місця події. Тоді до поліції ніхто не звертався. Про бійку стало відомо з соцмереж. Пост опублікував один із місцевих жителів Сміли, який став очевидцем вже іншої події за участі тих самих осіб. Інформують у нацполіції Черкащини.


“До гуртожитку увірвалися 10 осіб, які трощили вікна та розбили ніс чоловіку…”, – написав користувач фейсбуку.

Правоохоронці одразу почали перевіряти інформацію та з’ясували, що інцидент між місцевими почався на залізничному вокзалі. Компанія в авто гучно слухала музику. До них підійшов нетверезий чоловік та зробив зауваження: слово за слово, почався конфлікт, який переріс у бійку.

Тоді ”розбиратися” зібралися орієнтовно по десять осіб від кожної зі сторін. За підсумком закінчення зіткнень кілька людей отримали легкі тілесні ушкодження.

Далі одна компанія чоловіків та жінок втекла з місця події, а інша — їх шукала. Приїхали за адресою проживання й там влаштували погром, бо учасників колотнечі вдома не було.

Проте всі особи, які брали участь у бійці, встановлені, з ними будуть проведені профілактичні заходи.

За фактом відкрито кримінальне провадження за статтею 296 (Хуліганство) та ст. 162 (Порушення недоторканності житла) Кримінального кодексу України.

В ході слідства будуть встановлені причини конфлікту, мотиви учасників і дана оцінка діям кожного з них.