14 червня в Звенигородському райсуді мало відбутися перше засідання розгляду по-суті справи про вбивство Василя Сергієнка. Проте все завершилося відводом судді Дудніченка.

Адвокат Шадрін, що захищає звинувачених у вбивстві Василя Сергієнка, подав клопотання про відвід судді. Він аргументував це тим, що донька Дудніченка, суддя Соснівського райсуду Черкас Михальченко, уже розглядала цю справу.

«Це засідання – чергове затягування справи та відсутність професіоналізму в суддівських кабінетах. Невже суддів не перевіряють на присутність якихось факторів, що можуть заборонити їм розглядати справу? Добре, що цього разу засідання відбулося не в останні дні дії запобіжного заходу для звинувачених» – коментує подію голова Корсунської «Свободи» Оксана Степаненко.

Тепер суддю Дудніченка мають замінити. Поки що не відомо, коли продовжать розгляд справи.

Натомість, як стало відомо “Dzvin.media”, справу передали на розгляд до Городищенського суду. Це вже буде шоста судова установа, де понад три роки намагаються довести провину п’яти підозрюваних у жорсткому вбивстві корсунського журналіста. Перед цим її, кожного разу з початку, розглядали колегії суддів Соснівського, Придніпровського судів Черкас, Апеляційнийного суду, суду Тальнівського та Звенигородського.