За процесуального керівництва Черкаською місцевою прокуратурою завершено досудове розслідування у  кримінальному провадженні за ознаками кримінального правопорушення, передбаченого ч. 3 ст. 368 (прийняття пропозиції, обіцянки або одержання неправомірної вигоди службовою особою) Кримінального кодексу України.

Досудовим розслідуванням встановлено, що службовець Державного річкового та морського транспорту України вимагав 10 тис. грн неправомірної вигоди від фізичної особи за безперешкодну реєстрацію водного транспорту, однак, 25.03.2020,затриманий на гарячому в порядку ст. 208 КПК України, одразу після одержання частини неправомірної вигоди в розмірі 3 тис. 600 грн.

Вказані неправомірні дії викрито спільно з працівниками Управління СБУ в Черкаській області та слідчими Черкаського відділу поліції Головного управління Національної поліції в Черкаській області.

Примітка: відповідно до ст. 62 Конституції України особа вважається невинуватою у вчиненні злочину і не може бути піддана кримінальному покаранню, доки її вина не буде доведена в законному порядку і встановлена обвинувальним вироком суду.

Повідомляє пресслужба Черкаської місцевої прокуратури.