Священник ПЦУ з Мокрокалигірської громади отець Дмитро з весни цього року сумлінно несе капеланську службу в лавах українського війська. Про це пише видання “Вісті Черкащини“.

14 вересня він разом з іншими капеланами з нагоди Воздвиження Чесного і Животворчого Хреста Господнього провів Божественну Літургію на Сході.

«Ця подія є свідченням віри та надії нашого військового духовенства. Вони несуть Боже слово та духовну підтримку нашим захисникам на передовій, допомагаючи зберегти віру та моральну силу в ці важкі часи.

Нехай ця Божественна Літургія буде джерелом благословіння для наших воїнів та всієї України. Молимося за мир та єдність нашої країни, і нехай Чесний Хрест завжди світить нам шлях до перемоги та справедливості», – зауважують у Капеланській службі Черкаської ТрО.

«Отець Дмитро – наша гордість. Справжній священник. Ця війна досить красномовно показує, яка церква справді зі своїм народом, а яка навіть не може на рідну мову служіння перейти, бо духовно тісно зв’язана з окупантами та збоченим псевдопатріархом кірілом, що благословляє ракети, які на нас летять та вбивство православних віруючих», – коментує мешканка Катеринопільщини, вірянка ПЦУ Антоніна.