У Соснівському районному суді міста Черкаси 31 серпня продовжили допит потерпілих по справі Митрополита Черкаського і Канівського Феодосія — Дениса Снігірьова, якого підозрюють у розпалюванні міжконфесійної ворожнечі. Про це інформує «ВиЧЕрпно».

Нагадаємо, на минулому судовому засіданні допитали Назарія Засанського. Сьогодні ж суд допитав Володимира Педька, який розповів, що з обвинуваченим Снігірьовим перебуває у нейтральних стосунках.

blank
Відтак він звернувся до правоохоронних органів через декілька місяців після перегляду відео, де митрополит розпалює міжконфесійну ворожнечу.

«Він постійно говорить про розкол церков, протиставляє УПЦ всім іншим структурам. На одному із відео він запитує: «Що Томос приніс в Україну, окрім сліз і побитих храмів?». Говорить, що храми стоять пусті після «захоплення та рейдерства» парафіянами ПЦУ. Він дискредитує державу, адже заявляє, що на церкву УПЦ скоюють тиск, вчиняють гоніння. «Симулятор занял место церкви» – цими словами він дискредитує церкву ПЦУ», – розповів потерпілий.

Шкоду отримав потерпілий дискредитуванням Митрополитом Феодосієм Православну Церкву України.

«Я відчув образу, що такі колаборанти досі ходять тут, адже через таких людей поширюється політика рф»,- додав Педько.

Наступне засідання призначили на 6 вересня на 15:10.