На сьогодні у місті склалася критична ситуація щодо підготовки споживачів послуг з централізованого опалення до осінньо-зимового сезону 2019-2020рр. Повідомляють у прес-службі Черкаської ТЕЦ.

Протягом серпня – вересня фахівці ВП «Черкаська ТЕЦ» ПРАТ «Черкаське хімволокно» провели обстеження стану готовності теплових господарств бюджетних установ та житлових будинків міста до нового опалювального періоду. За результатами обстежень було виявлено, що заходи по підготовці виконали не всі балансоутримувачі будинків.

Зауваження тепловиків було відображено у відповідних актах. Проте, станом на 01 жовтня 2019 року підготувалися до опалювального сезону та отримали акти готовності лише 10% житлового фонду та 20% бюджетних установ міста.

Адміністрація підприємства звертається до споживачів теплової енергії та балансоутримувачів будинків (ОСББ, ЖБК, ТОВ «Управлінська компанія «Нова якість») задля вчасного включення опалення та гарячого водопостачання необхідно терміново завершити заходи з підготовки технічного стану внутрішньобудинкової мережі та конструктивних елементів будівлі й отримати акт готовності до опалювального сезону. Оскільки підприємство не матиме змоги забезпечити надання якісних параметрів послуг з теплопостачання по вказаних об’єктах протягом осінньо-зимового сезону.

Для забезпечення подачі теплоносія, споживачам необхідно:

–провести повний розрахунок за спожиту теплову енергію в попередніх опалювальних періодах;

–підготувати теплове господарство та отримати акт готовності до опалювального періоду в інспекції енергонагляду ВП «Черкаська ТЕЦ» (бул. Шевченка, 345/1).

Відповідним категоріям споживачів, які хочуть, аби теплопостачання було подано раніше, необхідно надати письмове звернення про подачу теплоносія до ВП «Черкаська ТЕЦ» ПРАТ «Черкаське хімволокно» за адресою м. Черкаси, проспект Хіміків, 76. За умови виконання вказаних вимог, Черкаська ТЕЦ забезпечить подачу теплоносія до Ваших об’єктів в установленому порядку в найкоротші терміни.

Завершіть проведення необхідних робіт та отримайте акти готовності будинків! До старту нового опалювального сезону залишилося зовсім мало часу!