В кінці листопада стартувала благодійна акція до Різдва «Подаруй дитині свято», для дітей з багатодітних та малозабезпечених родин Тальнівщини. Ініціатором стала молода, креативна, цілеспрямована тальнівчанка Юлія Рихва, засновниця Центру розвитку для дітей «UA Kids». Пише видання Вісті Черкащини.

– Різдво – час для чудес, любові, і головне – подарунків. Діти пишуть листи, моляться та очікують чогось прекрасного в ці особливі святкові дні. Не всі вони можуть отримати навіть простих речей. Тому й з’явилась така ідея. Я подзвонила Наталії Гаюн, фахівцю із соціальної роботи служби надання соціальних послуг, дізнатись скільки вразливих сімей з дітками є в нашому районі. Як виявилось, їх не так і багато, щоб допомогти кожному: 50 сімей, а це 96 дітей, де 51 хлопчик, 45 дівчаток. Ми не враховуємо дорослих, акція розрахована тільки для дітей. І ми почали разом співпрацювати. Наша мета – допомогти дітлахам, сім’ї яких потрапили у складні життєві обставини, створити святковий настрій та спробувати здійснити їхні маленькі мрії. Нам надали кімнату на 4-му поверсі міської ради (415-а), де ми складаємо всі речі, які приносять люди. Всі, хто бажає долучитись може приносити одяг, взуття, канцтовари, іграшки, гігієнічні засоби, цукерки, продукти, які мають довгий термін придатності (крупи, олія, цукор, мука) з понеділка по п’ятницю з 9-ї до 17-ї години.

За словами Юлії, вже багато волонтерів долучились до акції, і не тільки з Тальнівського району, а з різних областей України.

– Дуже тішить, що наша акція зацікавила велику кількість людей. Пересилають кошти, телефонують, цікавляться, чим можуть допомогти. Деякі підприємці теж виявили бажання підтримати багатодітних та малозабезпечених сімей і теж долучилися до нашої благодійної акції, – розповідає.

Ще в дівчини є ідея: в одному із супермаркетів поставити корзину, щоб люди відразу, коли роблять покупки могли покласти в неї якісь речі для цих діток. Каже, що це зручно, на місці, і не треба нікуди йти.

– Якщо в мене все вийде, планую такі акції робити частіше ніж раз у рік. Думаю, люди почнуть мені довіряти, тому із задоволенням буду продовжувати, – каже Юрія Рихва.