Український актор, один з головних героїв серіалу “Спіймати Кайдаша” Тарас Цимбалюк розповів у Інстаграмі, що одне з найбільш поставлених йому питань є другий сезон кінострічки.

“Скажу відверто, саме це питання я чув найбільшу кількість разів у своєму житті! А ще стало доброю традицією: канал СТБ показує “Кайдашів” і в мене завалений директ повідомленнями. Мене дивують фанати нашого серіалу кількістю переглядів… З 2020 року, коли тільки вийшов серіал, мені траплялися люди, які його подивилися одразу двічі… Визнаю, мене це тоді вражало!” – розповів Тарас.

Актор зазначив, що згодом він чув, як серіал дивилися величезну кількість разів: “Але нинішній показ на СТБ знову нагадав людям про наше кіно, і деякі фанати мене просто “порвали”. Дехто вже 20 разів перегляне, для когось це був 15-й показ… Ось це таке народне кохання… що тут ще додати! Звичайно, це приємно”.

Зірковий черкащанин відповів, чи буде продовження. Якщо раніше відповідь зводилася до негативного, то зараз – все може бути.

“Звичайно, хочеться вірити у продовження такого народного нашого українського серіалу! Дякуємо за любов до “Кайдашів”, – поділився Тарас.