Під керівництвом представників Служби автомобільних доріг у Черкаській області 17 жовтня були проведені тренування щодо спроможності дорожньо-експлуатаційних організацій вживати заходи оперативного реагування у період екстремальних погодних умов та перевірка готовності техніки і персоналу районних філій ДП «Черкаський облавтодор» до роботи у надзвичайних погодних умовах.

   

Під час тренувань було перевірено оперативність реагування та роботи дорожньо-експлуатаційних організацій із забезпечення безперешкодного проїзду автомобільними дорогами області аби не допустити аварійно-небезпечних ситуацій на дорогах за складних погодних умов.

Навчання проводилися відповідно до технологічних схем снігоочищення та боротьби із ожеледицею на автодорозі державного значення М-05 Київ-Одеса та Н-16 Золотоноша-Черкаси-Сміла-Умань.

   blank

Дорожні машини та працівники, які будуть задіяні у тренуваннях з ліквідації зимової слизькості та переметів, показали повну готовність до експлуатаційного утримання в зимовий період.

blank

 

Так звітує прес-служба САДу.

Однак, пам’ятаючи досвід минулої зими, екстремальними умовами для наших комунальників виявляється сніг 20-30 см, що для нашої широти є цілком нормальним і прогнозованим. Кожен снігопад закінчувався на Черкащині істериками про “кінець світу”, і, як результат, – нечищеними і непосипаними шляхами.

Зрештою, ця позиція автодору призвела до того, що й так неідеальні дороги були вщент розбиті через неналежну розчистку. Ті ж Мошни Черкаського району сьогоднішньою катастрофою на дорозі більшою мірою “завдячують” тому, що взимку там снігоочисники їздили вряди-годи, та й то із не опущеними відвалами, про що писали журналісти нашого видання.

Тож всі ці показушні тренування абсолютно непотрібні, адже справжнього досвіду комунальники мають набиратись, розчищаючи вчасно реальний сніг.

Питання ж про те, скільки грошей було списано на ці “військові навчання”, взагалі залишається риторичним.