“Я прийшов з миром”, – так завершив свою першу прессконференцію голова Черкаської ОДА Олександр Скічко.

“Я прийшов із миром до всіх – до мера міста, до обласних депутатів, до керівників ОТГ, бо тільки в конструктивній співпраці можна досягти реальних результатів для людей. Я не готовий витрачати час на особисті амбіції. Я закликаю всіх до конструктивної співпраці. Я готовий відповідати за свої помилки, а вони будуть, як і в кожної людини”, – сказав Скічко.

Він також наголосив, що з “миром прийшов і до журналістів”.

“Будь-ласка, пишіть правду, як воно є. Під час однієї з нарад експромтом виник такий жарт: “Make Cherkasy Great Again” (“Зробимо Черкаси знов величними”, переінакшення гасла експрезидента США Дональда Трампа, – ред.). Постараймося зробити так, щоб ми усі пишалися нашою областю, щоб ми були в числі лідерів по всьому, не лише по аграрному сектору, щоб нам було не соромно запросити на Черкащину своїх рідних, близьких, друзів”, – додав голова ОДА.

Варто додати, що подібне звернення виглядає дещо дивним, оскільки навряд чи хтось із посадовців подібного рівня приходить в область “з війною”. Напевне, як замислили піарники Скічка, на цій фразі черкащани мають “видихнути”. Втім, Черкащина – досить специфічний регіон, який може відреагувати на схожі заклики неочікувано…