Комплектування особового складу Збройних Сил України та інших військових формувань є на сьогодні одним із першочергових завдань. І кожен керівник має це усвідомлювати, особливо у період агресивних дій з боку Російської Федерації, що не припиняються. Про це сказав голова обласної державної адміністрації Олександр Вельбівець під час селекторної наради в ОДА з керівниками районів, міст та ОТГ. У ході неї йшлося про результати осіннього призову в області.

Так, за словами обласного військового комісара Євгена Курбета, на сьогодні не виконують завдання з проведення призову громадян на строкову військову службу Жашківщина, Канівщина, Монастирищина, Тальнівщина, міста Умань та Черкаси, а також Черкаський район. Тож, упродовж двох діб, за дорученням Олександра Вельбівця, ці райони й міста мають виправити ситуацію та доповісти про результати.

blank

Зауважимо, з області майже 600 осіб вже відправили на строкову військову службу. На сьогодні лишається близько 50 осіб.

blank

– Це питання національної безпеки України. І керівники на місцях мають усвідомити, що своєчасність виконання плану проведення призову насправді демонструє патріотизм і готовність підтримати державу у складний період, – наголосив Олександр Вельбівець.