Оздоровилися та відпочили в літніх таборах цьогоріч 40 тисяч дітей області. Це – 35 % від загальної кількості малечі Черкащини. З них, відзначає заступник очільника області Костянтин Омаргалієв, майже 25 тисяч – пільгових категорій.

– Оздоровлення дітей у літній період – складова частина роботи обласної влади, тому перед нами стоїть важлива мета – створити умови для безпечного забезпечення оздоровлення, збереження життя дітей та подальшого формування їхньої життєвої компетентності, – каже посадовець. – Цього року на проведення оздоровчої кампанії в області з різних джерел фінансування заплановано використати 33 млн 685 тис. грн. Особливу увагу приділяємо оздоровленню дітей пільгових категорій. Зокрема, за звітний період оздоровчими та відпочинковими послугами охоплено 24 968 категорійних дітей.

Як розповів начальник обласного управління у справах сім’ї, молоді та спорту Максим Зеленський, відповідно до Закону України «Про публічні закупівлі» за кошти обласного бюджету цього року у квітні управлінням проведені відкриті торги на тендерні закупівлі послуг з оздоровлення та відпочинку дітей соціально незахищених категорій. Всього придбали 758 путівок до Одеської області. Станом на 20 липня оздоровчими послугами охоплено 539 дітей.

– Наприкінці червня ми провели переговорну процедуру закупівлі послуг з оздоровлення та відпочинку дітей соціально незахищених категорій до ТОВ «Дитячий оздоровчий табір «Тимурівець», що у Смілі, – додає Максим Васильович. – Туди направимо 90 діток. Також проводимо цілорічне оздоровлення дітей в державних дитячих центрах України. Зокрема в «Артек», що на Київщині, та «Молода гвардія» на Одещині. За звітний період до цих закладів направлено 195 дітей пільгових категорій.

За інформацією Черкаської ОДА.