Вихідними на Черкащині стався скандал, що стосується міського зоопарку. Зоозахисна організація UAnimals звернулась до поліції через нібито неналежна утримання тигриці.

“Бідолашний тигр бився в конвульсіях на очах у дорослих та дітей. Про це нам написала відвідувачка зоопарку, яка стала очевидицею жахливої картини. За словами дівчини, до тварини на поміч ніхто не підійшов. Більше того, вона не змогла знайти працівників, які би допомогли тварині. Зважаючи на надану інформацію, на нашу думку, є підстави вважати, що умови утримання тварин у зоопарку суперечать основним принципам та загальним правилам утримання тварин, визначеним законом.” – такий текст було опубліковано захисниками.

Більшість черкасців була таким звинуваченням шокована, адже наш зоопарк вважається одним з найкращих в країні. Про що свідчать коментарі у соцмережах:

blank

З тигрицею, яка мешкає в черкаському зоопарку, все гаразд, про це повідомив у коментарі Суспільному директор зоопарку Євген Ван. Він додав: тигриця не молода, тож їй зроблять комплексне обстеження.

“Станом на ранок 3 червня з нашою тигрицею все добре, почуває себе як завжди. На понеділок плануємо зробити комплексну діагностику. Все ж таки вона вже не молода. Мене дивує і обурює ставлення до тварин зоопарку. Невже ми так не поважаємо тварин? Приходимо до зоопарку, поводимося як варвари, годуємо різним непотребом, галасуємо, грюкаємо по огорожі і склу, намагаючись підняти тварин, ламаємо все, що бачимо… Виставляємо “відосіки” і отримуємо насолоду від трешу”, — прокоментував директор.

Євгеній Ван додає, що було б непогано отримати вибачення від UAanimals за неперевірену інформацію.

Нагадаємо, тигриця Амура мешкає у зоопарку з 2009 року. Народилася дика кішка у Харкові, а потім була перевезена у Черкаси. Ім’я тигриці вибирали всім містом, навіть оголошували конкурс.