Бюджетна комісія Черкаської міськради поповнилася депутатом. До її складу включили представника ВО “Черкащани” Олександра Сандецького.

blank

Натомість з цієї депутатської комісії виключили його однопартійця Максима Скорика, який віднедавна обійняв посаду заступника міського голови.

Нагадаємо, Саднецького оголосили депутатом на попередній сесії.