Державною екологічною інспекцією неодноразово піднімалось питання щодо незаконних підключень (врізки) до мережі зливової каналізації. Про це повідомляє заступник начальника Державної екологічної інспекції Олександр Позняков.

В травні-червні 2019 КП «ЧЕЛУАШ» та КП “Черкасиводоканал” реагуючи на звернення Держекоінспекції проведено роботи та виявлено несанкціоновані підключення фекальної каналізації в колодязь мережі ливневої зливової каналізації по вулицям Пастерівська, №104, 30 років Перемоги 14/1 (автомийки) та М.Залізняка 34/6. Від даних об’єктів неочищені стічні води потрапляли в подальшому до Кременчуцького водосховища. Заданими адресами проведено відключення та бетонування несанкціонованих підключень.

Відповідно до «ПРАВИЛ приймання стічних вод до систем централізованого водовідведення» затверджених Наказом Міністерства регіонального розвитку, будівництва та житлово-комунального господарства України від 01.12.2017 №316, суб’єкт господарювання, який надає послуги з централізованого водовідведення зобов’язаний відключати споживачів від системи водовідведення негайно у разі самовільного приєднання споживачем до систем централізованого водовідведення та/або самовільного скидання стічних вод до систем централізованого водовідведення виробника.

“Добре коли суб’єкт господарювання, який надає послуги з централізованого водовідведення належним чином реагує на наші звернення та виконує свої повноваження.

Бажаю подальших успіхів КП «ЧЕЛУАШ» та КП “Черкасиводоканал” на шляху реалізації наданих повноважень та їх виконання. Зробимо Дніпро чистішим!!!” – зазначає екоінспектор.