Ексдепутати Черкаської міської Віталій Косяк та Володимир Мамалига мають намір стати присяжними. Їхні прізвища фігурують у списку присяжних, який ще мають затвердити депутати міської ради. Про це стало відомо з проекту рішення, оприлюдненому на порталі ЧМР, пише ВІККА.
Віталій Косяк хоче стати присяжним Придніпровського районного суду, а Володимир Мамалига – Соснівського. Окрім них у списку 60 осіб.
Віталій Косяк був депутатом Черкаської міської ради у період 2015-2020 років. Він пройшов до міської ради від Радикальної партії Олега Ляшка. Працював керівником управління муніципальної інспекції. У 2018 році відбулися процеси щодо відкликання Косяка із депутатства. Поки тривали суди він майже рік не приймав участі у роботі сесії.
Володимир Мамалига був депутатом міської ради двічі: вперше на початку 90-х років, а вдруге – в період 2010-2014 років.
Присяжні затверджуються міською радою. Вони залучаються до слухань кримінальних справ, якщо того потребує процес.
Окрім двох ексдепутатів у списку присяжних також є нинішні і колишні голови та секретарі деяких Комітетів самоорганізації населення.
КОМЕНТАРІ
залу...ний і зелу...а два вилупки!
“Нові безпекові альянси як альтернатива світовому порядку диктатур…” – Валерій Залужний · 3 days ago
Молодці. Низький уклін за Вашу відвагу. Будьте здорові, живіть довго і щасливо.
Команда МСК "Дніпро" - володарі Кубка "Дніпро Честь" з волейболу сидячи - "ДЗВІН" · 1 week ago
Я бачив цю Пантеру в тому музеї.
Втонувши на Черкащині, німецький танк “Пантера” став… скарбом (Фото) · 1 week ago
Сподіваємось, що так)
У лісі на Черкащині знайшли таємниче поховання 1812 року · 2 weeks ago
Я хотів би поцікавитись чи буде далі розвиватись історія Залізняка ? Бо тема дуже цікава
У лісі на Черкащині знайшли таємниче поховання 1812 року · 2 weeks ago
Ё...ый карась.
Карась звинуватив переселенців, що ті не звикли платити за тепло · 3 weeks ago
Коли людям дозволять встановлювати автономне опалення?????
Карась звинуватив переселенців, що ті не звикли платити за тепло · 3 weeks ago
Ти, мудило, зарплату собі зменши, тоді і тарифи на попередньому рівні залишаться
Карась звинуватив переселенців, що ті не звикли платити за тепло · 3 weeks ago
а на фронті не хочешь половить ?
Скічко приїхав на Черкащину, аби порибалити з дітьми · 3 weeks ago
Приспати разом з шавкою.
На Черкащині собака покусав дитину, поки хазяїн тварини пив вино на лавці · 1 month ago
1600 родин? Тому дам, тому не дам? Комусь квартира, а комусь дуля з маком? Знову дерибан і хабарі? Доки буде цей совок? Маєте гроші - дайте усім інвалідам порівну. Скільки можна з них знущатися?
Ветеранам виділяють по 2,5 млн грн на купівлю власного житла · 1 month ago