До 74-ої річниці депортації кримських татар в Черкасах відбудеться творча зустріч із відомим актором театру і кіно, сценаристом, режисером фільму «Кіборги» Ахтемом Сеїтаблаєвим.

Вона відбудеться у п’ятницю, 4 травня, о 14.00 в кінотеатрі «Україна». Тоді ж покажуть нову його стрічку «Чужа молитва».

Про це повідомила директор КП «Кінотеатр «Україна» Валентина Слуцька.

Для довідки: «Чужа молитва» – український історико-драматичний фільм режисера Ахтема Сеїтаблаєва, заснований на реальних подіях. Прем’єра стрічки в Україні відбулася 18 травня 2017 року. Фільм розповідає про молоду кримськотатарську дівчину Саіде Арифову, яка під час Другої світової війни, ризикуючи власним життям, врятувала 88 єврейських дітей-сиріт.

У серпні 2017 року ця стрічка взяла участь у відборі на висування фільму від України на ювілейну 90-ту кінопремію «Оскар» Американської академії кінематографічних мистецтв і наук у категорії «Найкращий фільм іноземною мовою».

Бюджет фільму склав 31 мільйон гривень, 10 мільйонів із яких надало Державне агентство України з питань кіно.

Зйомки стрічки почались 11 червня 2016 року. Через анексію Криму Росією більша частина зйомок відбувалася у Грузії, неподалік від Тбілісі, у схожих на кримські місцях. Решту епізодів кінострічки відзнято в Україні та Ізраїлі.