Двох захисників України сьогодні провели в останню путь у Черкасах. Олександр Лутаєв та Олексій Ляшко поклали своє життя за кожного з нас, обороняючи український Бахмут. Про це повідомили у пресслужбі міської ради.


Олександру Лутаєву було 32 роки. Народився у Черкасах, навчався у школі №15, гімназії №9. Після школи здобув фах автослюсаря у ліцеї №17, працював на «Азоті». Потім навчався у Дніпродзержинському технологічному коледжі та ЧДТУ, одержав кваліфікацію хіміка-технолога.

На захист Батьківщини став у вересні 2022 року, був командиром мотопіхотного відділення. Він загинув, коли намагався витягти з поля бою пораненого побратима.

Черкасцю Олексію Ляшку було 30 років. Молодий, розумний, сміливий та патріотичний українець. Він навчався у школі №6, потім у ЧДТУ, який закінчив із відзнакою за фахом «міжнародна економіка». Із 2016 по 2017 рік служив у лавах Збройних Сил України.

У березні 2023 року Олексій Ляшко вдруге став на захист рідної землі. Був навідником аеромобільного відділення. Та життя його трагічно обірвалося в результаті ворожого артилерійського обстрілу та стрілецького бою з противником.

Честь і слава полеглим Героям Олександру Лутаєву та Олексію Ляшку. Їхній внесок у майбутню перемогу України неоціненний.

Щирі співчуття і низький уклін рідним і близьким.