Черкасах працює фонд “Благодійний фонд “Черкаси проти коронавірусу -19”, створений для допомоги нашому місту в боротьбі з епідемією COVID19. Про це нагадує депутат Черкаської міськради, “батьківщинівець” Юрій Тренкін.

“Головне завдання фонду – збір коштів для закупівлі засобів захисту для медичних працівників і працівників “Швидкої допомоги”, медичного обладнання для лікарень міста, ліків, а також потреб тих, хто безпосередньо братиме участь у протидії епідемії коронавірусу. Благодійні кошти на рахунок фонду може перерахувати кожен охочий, як серед фізичних, так і серед юридичних осіб. Кошти фонду будуть витрачатися виключно на потреби медичних працівників і працівників “Швидкої допомоги”, потреби лікарень міста і тих установ, які безпосередньо братимуть участь у боротьбі з епідемією. Кошти фонду не будуть витрачатися на допомогу окремим фізичним особам. Звітність про надходження та витрачання коштів фонду буде публічною та щоденною”, – нагадує Тренкін.

Він також додає, що щодня в робочий час, з 9.00 до 17.00, працюватиме Call-центр фонду.

“Кожен, хто бажає перерахувати кошти на допомогу місту в боротьбі з епідемією COVID19, за допомогою працівників центру зможе дізнатися, чи надійшли кошти на рахунок і на що вони були витрачені”, – інформує депутат.

Він також звертає увагу, що у разі появи шахраїв, які можуть використовувати подібну назву та рахунок, працівники Call-центр допоможуть пересвідчитися, чи надійшли благодійні кошти на рахунок саме цього фонду.