Сьогодні депутати Черкаської міської ради на черговому пленарному засіданні підтримали проект рішення щодо розширення переліку категорій осіб з інвалідністю, які можуть скористатися послугою «Інва-таксі». Інформують у департаменті соцполітики.

Відтак, якщо раніше соціальна послуга з перевезення автомобілем спеціалізованого призначення надавалася лише особам з інвалідністю І та ІІ групи, а також дітям з інвалідністю, які пересувалися за допомогою візків, то тепер скористатися послугами «Інва-таксі» мають право:
особи з інвалідністю І та ІІ групи
діти з інвалідністю, захворювання, розлади, травми або стани яких призвели до неможливості пересуватися самостійно, та які згідно зі встановленими медичними показниками користуються кріслом колісним або іншими допоміжними засобами (милиці, ходунки) і потребують отримання послуги з перевезення автомобілем спеціалізованого призначення.

Як повідомляє директор департаменту соціальної політики Євгеній Данченко, станом на сьогодні на обліку в департаменті соціальної політики перебуває близько 900 осіб з інвалідністю, які користуються допоміжними засобами пересування (милиці, ходунки), а отже потреба в такій послузі була для них нагальною.