Незадовго до війни були плани придбати нові тролейбуси, розповідає в коментарі сайту “Про все” начальник управління транспорту ЧМР Віталій Москаленко.

“Востаннє парк тролейбусів оновлювався у 2015 році, – говорить Москаленко. –  За каденції Анатолія Васильовича придбано 8 нових «Богданів» і «Азот» безкоштовно передав 15 «БКМів». Була ініціатива придбати, але з’явилися проблеми з кредитуванням інших комунальних підприємств. Нас рада то підтримує, то ні. То хочуть брати вживані й не хочуть нових, то навпаки. Поки думали-гадали, ці тролейбуси забрали”.

Невдовзі десяток старих тролейбусів списуватимуть на сесії міської ради.

“Нині є 98 тролейбусів. 85 з них можуть рухатися, – пояснює Москаленко. –  Вони облаштовані GPS-трекерами і валідаторами. Щодня на лінію виїжджає 55 одиниць. Але є такі, які на найближчій сесії будуть списуватися. Точніше, 10 таких одиниць. Вони вже гнилі й перекошені. Три із них вводилися в експлуатацію ще у 1988-ому році. Лише 28 тролейбусів із 85, можна сказати, більш сучасні”.

За останні кілька років ціни на електричний громадський транспорт подвоїлися.

“Коли ми купували «Богдан», його вартість тоді була близько 4 мільйонів гривень, – говорить Віталій Москаленко. – В минулому році вони коштували приблизно 8 мільйонів. Зараз я навіть і не знаю, яка вартість в нинішніх умовах. Коли ми востаннє думали про купівлю, розглядали варіант львівського «Електрона». Звичайний тролейбус коштував 8 мільйонів, на автономному ходу – 10 мільйонів і спарений коштував 12 мільйонів. Це були ціни станом на осінь 2021 року”.

Міські чиновники подавали інформацію на ОДА про потреби, вказавши 70 одиниць тролейбусів нового зразка. Повернутися до теми купівлі громадського електротранспорту  влада зможе вже після закінчення війни.