Сьогодні з візитом у Черкасах перебував екіпаж морського тральщика “Черкаси”, що у 2014 році став символом незламності українського війська.

На честь моряків, уранці на щоглі перед міською радою замайорів прапор  Військово-Морських сил. Крім того, у рамках візиту відбулось підписання Угоди про шефські взаємини між виконавчим комітетом Черкаської міської ради та Управлінням флотилії ВМС ЗС України.

blank

blank

“Підписання шефської угоди говорить про те, що місто Черкаси і надалі буде патріотичним, незламним українським містом, яке завжди буде дбати про незалежність країни. Наше завдання сьогодні – об’єднатися навколо ідеалів, навколо незламності духу українського народу. Саме символом боротьби за незалежність колись став екіпаж тральщмка “Черкаси”. Впевнений що наша співпраця буде продовжуватись і принесе користь як Україні, так і місту, і найголовніше вона буде свідчити, що наше місто і надалі допомагатиме Збройним силам України.” – наголосив у виступі міський голова Черкас Анатолій Бондаренко.

blank

blank

“Мені сьогодні приємно знаходитися у славному місті Черкаси. У 2014 році я очолював тральщик “Черкаси” і був тут із візитом. Сьогодні я очолюю флотилію. Я впевнений, що наша співпрацю дасть плоди. Ми сьогодні підписуєм угоду між управлінням Флотилії і міською радою Черкас. Угода передбачає тісну співпрацю у розвитку управління флотилії, співпрацю з молоддю. Бо насьогодні склалося так, що у флот йдуть служити з приморських областей – Одеська, Миколаївська, Херсонська. Але я впевнений, що будуть у нас нові матроси, командири кораблів, командири бойових частин з міста Черкаси та з Черкаської області.” – зазначив Капітан 1-го рангу, командир флотилії Юрій Федаш.

blank

У рамках співпраці передбачено як шефську допомгогу морякам, зокрема у вирішенні господарських питань, так і виховання молодого покоління. Зокрема передбачається дружній візит вихованців Черкаського клубу юних моряків до Одеси.

blank

blank