В акваторії річки Дніпро 20 та 21 травня, після двадцяти років перерви, місто Черкаси зібрало відкритий чемпіонат з вітрильного спорту в класах яхт «Оптиміст» та «УЛЬТРА М». Повідомили у департаменті гуманітарної політики.

Під керівництвом провідних тренерів Олександра Безкопильного та Ірини Ступак, учні КДЮСШ Черкаси взяли участь у цих змаганнях.

У класі яхт «Оптиміст» серед юнаків 2008-2010 років народження перемогу здобув Даніїл Ніконов. Друге та третє місця посіли Назар Пасєка та Назар Кушнірик відповідно.

Серед молодших юнаків у цьому класі перемогу здобув Данило Будило. Тимофій Мельник посів друге місце, а Давід Кавицький став третім.

У змаганнях серед дівчат перемогла Анастасія Аксьонова, а друге місце зайняла Катерина Фурман.

У класі «УЛЬТРА М» серед юнаків найкращий результат показав Михайло Панюшкін. Друге місце посів Іван Безкопильний, а третім став Микола Затоковий.

Серед чоловіків у цьому класі перемогу здобув Ростислав Лєвцов. Другим став Олександр Стрижак, а третє місце посів Артем Головко.

Урочисте нагородження переможців та призерів змагань відбулося за участю головного судді Володимира Шинкаренка та секретаря змагань, керівника відокремленого підрозділу ГО «Вітрильна федерація України», «Федерація вітрильного спорту у Черкаській області» Миколи Мейти.