У приміщенні колишнього кінотеатру “Мир” відтепер розташований новий дитячий гімнастичний комплекс. Повідомляють у департаменті гуманітарної політики Черкаської міської ради.

Завдяки коштам державного та місцевого бюджетів вдалося здійснити капітальний ремонт у приміщенні та оснастити його новим сучасним обладнанням для занять гімнастикою.

За словами заступника міського голови Черкас, Юрія Ботнара, реалізація цього проекту коштувала чотирнадцять мільйонів гривень. Сім мільйонів було спрямовано із міського бюджету Черкас, а ще сім допоміг отримати із державного бюджету народний депутат України Олег Петренко.

-Ми хочемо зробити із Черкас справжню спортивну столицю України. Черкаська молодь має бути здоровою та сильною. Саме для цього у місті потрібно розвивати спортивну інфраструктуру. Це мають бути місця, що будуть справжніми осередками сили та патріотизму. Саме тому міська влада вже  сприяє реконструкції залу дзюдо, будівництву футбольних полів на території шкіл, майданчиків для занять боксом у парках, появі льодового комплексу на території Центрального стадіону. Адже здорова нація – це запорука сильної держави, – відзначив Юрій Ботнар.