Автівку з перебитим номером кузова виявили під час проведення реєстраційної операції в територіальному сервісному центрі МВС міста Черкас, повідомляє прес-служба РСЦ МВС в Черкаській області.

До ТСЦ звернувся житель міста Верхівцеве Дніпропетровської області з питання зняття з обліку автомобіля “ВАЗ 21093”. В ході експертного дослідження транспортного засобу фахівці встановили, що фрагмент номерної панелі з ідентифікаційним номером кузова змінено поза умов заводу-виробника шляхом вварення.

blank

Неприємною новиною для автовласника з Черкас стало повідомлення про те, що його автомобіль “HONDA HR-V” значиться в розшуку. Чоловік придбав цю автівку по договору купівлі-продажу в Одесі та звернувся до сервісного центру Черкас для постановки його на облік.

Для з`ясування всіх обставин та проведення подальшої перевірки автомобіль та надані на нього реєстраційні документи передано до Черкаського відділу поліції ГУНП в Черкаській області.

Про з’ясовані факти порушень повідомлено до територіального органу поліції, автомобілі та їх реєстраційні документи передано правоохоронцям для додаткового вивчення.