Боргові зобов’язання одного із депутатів Черкаської міської ради виставили на аукціон. Сума боргу – понад 400 тис. грн. Ці гроші чоловік заборгував перед Кредитною спілкою «Федерація». Оголошення про аукціон розміщене на порталі «Прозоро. Продажі», пише ВІККА.


Мова йде про нинішнього депутата Черкаської міської ради – Сергія Кудактіна. Споживчий кредит він оформив у далекому 2008 році. Тоді кредитна спілка «Федерація», що нині перебуває у стадії ліквідації, видала йому позику на 180 тис. грн.

Судячи із рішення Соснівського районного суду, Сергій Кудактін сплатив лише 45 тис грн тіла кредиту і 14 тис. грн – відсотків. Суд встановив, що позичальник завинив кредитній спілці 135 тис тіла кредиту, 152 тис. грн – відсотків і 111 тис грн – додаткових відсотків.

Рішення вступило в силу у 2012 році. В часи, коли Сергій Кудактін брав кредит, він був депутатом Черкаської міської ради від партії «Батьківщина». У період 2010-2014 років він був представником партії “Удар”.  Нині ж у міській раді представляє інтереси «Європейської солідарності».

Аукціон має відбутися 7 грудня поточного року. Його проводять на сайті “Прозоро” на замовлення ліквідатора кредитної спілки “Федерація” Наталії Носань.