Зйомки дитячого кіножурналу “Байки” тривають у Черкасах. Про це Суспільному розповів головний режисер та продюсер фільму Олександр Молодцов. Від додав, кожен фільм – це 20 короткометражок гумористичного жанру, знятих в усіх обласних центрах. У зйомках брали участь актори-аматори.

Зйомки відбувалися на території Черкаського яхт-клубу. Тут знімали першу серію “Байок”, розповіла програмна директорка Оксана Аністратенко. Зі слів режисера Олександр Молодцов, місце вибрали не випадково. Чоловік пояснив, історія продовжується на острові на Дніпрі. Головні ролі виконують діти, всього – 20 акторів.

Черкащанка Мирослава Карпань на знімання прийшла з братом Радомиром. Дівчина поділилась, що мріє стати акторкою. Для братів Сергія та Артема Морозових це не перший фільм. Вони розповіли, що три роки є акторами різних проектів.

Програмна директорка кіножурналу та акторка Оксана Аністратенко всіх секретів сюжету не розкрила. Проте, про свого персонажа каже, що це – роль боса. За сюжетом, герої потрапляють на острів, де зафіксували енергетичну активність.

Режисер фільму Олександр Морозов додав – працюватимуть над зйомками два дні. Прем’єра відбудеться за два місяці.