У Черкасах деяких містян обурила робота валідаторів у тролейбусах, які не одразу реєструють оплату. Люди намагаються кілька разів заплатити за проїзд і згодом з картки нібито списується сума за всі спроби. Пише сайт “Про все“.

 «У мене вчора була ситуація, я сплатила з картки, але на ній не виявилося грошей. Сплатила з іншої. Сьогодні вранці поповнюю першу картку і у мене автоматом списало 10 гривень», – скаржиться черкащанка Анастасія.

Начальник управління транспорту ЧМР Віталій Москаленко у коментарі радить людям звертатися на гарячу лінію підприємства, яке є власником валідаторів (067-574-10-88).

“Це робота банку, думаю. Це не система, – каже Москаленко. – Двічі списати не може, бо там пауза стоїть. Якщо раз зняло, впродовж хвилини зняти не може. Були випадки, коли «висіло» два зняття, а згодом одне пропадало. Є телефон гарячої лінії. Всі проблеми, які виникають щодо роботи системи, потрібно вирішувати з оператором”.

Для паперових квитків у тролейбусах встановлений один валідатор, який розташованих біля передніх дверей. Інсталювати програму-зчитувач  на інші – немає сенсу і невигідно, пояснює Віталій Москаленко. Щоденно таким способом користується не більше 50 пасажирів. Облаштувати всі термінали коштуватиме 17 тисяч євро.