З 9 жовтня у Першій міській гімназії розпочала роботу ще одна волонтерка. Цього разу з Китаю. Вона викладатиме китайську мову в шостих класах як третю іноземну. Повідомляють у департаменті гуманітарної політики Черкаської міської ради.

Минулого року, в порядку екперименту, було розпочато вивчення цієї східної мови. Експеримент виявився вдалим і вже цього року у гімназії працюють волонтери з США, Німеччини та Польщі. Чжао Нян, так звати китаянку-волонтера. Вона має вищу технічну освіту, закінчила місцевий університет архітектури. Їй 23 роки. Вони звернулась до Інституту Конфуція з пропозицією попрацювати в якості волонтера, пройшла спеціальні курси. Проживатиме гостя в одному із гуртожитків вищого закладу освіти Черкас, з якими БФ “До України через освіту” уклав угоду та зобовязався сплачувати за проживання орендну платню.

Китайську мову можна буде вивчати всіх охочим по суботах. Для цього, їм потрібно написати відповідну заяву у офісі директора гімназії.

Для учнів інших шкіл Черкас, навчання – за невелику плату. Перша міська гімназія – полілінгвістичний навчальний заклад, де вивчається 12 мов, асоційована школа ЮНЕСКО. Гімназія відома в місті міжнародною діяльністю, вагомими успіхами в ЗНО та олімпіадах.