21 вересня, у стінах Першої міської гімназії традиційно відзначали День миру. У заходах були задіяні учні та гімназисти 1-11-х класів.

Учні гімназії цього дня вбралися з елементами національного одягу різних країн світу.На великих перервах гімназисти 9-11 класів мали змогу взяти участь у флешмобі «Мовою танцю народжується єдність», роль хореографів-постановників виконували гімназистки 11-А класу Грищенко Юлією та Кравченко Вікторією. У цей час представники 7-х та 8-х класів змагались за «солодке дерево», відповідаючи на квестові запитання. Молодша школа була задіяна у майстер-класах по виготовленню голубів під керівництвом президента парламенту Анастасії Саюн.

О 13:15 на подвір’ї Першої відбувся благодійних ярмарок, усі виручені кошти будуть направлені на учнів інших шкіл, які потребують термінової допомоги. Добра справа як завжди об’єднала усю гімназійну родину – вчителів, батьків, учнів. Ідейним керівником та організатором заходів цьогоріч стала Кірсанова Естелла Володимирівна.

Згадали та подякували цього дня гімназисти і тим хто зберігав, та тим хто зберігає наш спокій. Гімназисти 6-А класу у цей день покладали квіти до пам’ятного знака «Борцям за волю України» та Небесній варті. До гімназистів 8-А та 8-Б класу завітав Сташук Михайло Миколайович, учасник АТО, який розповів не тільки про причини та події на Сході, а й відповів на безліч запитань, які хвилювали учнів. Гімназисти були щиро вдячні за цікаву та корисну розмову.