Черкаський район провів останнім шляхом захисників Батьківщини, які загинули за волю і незалежність рідної землі. Цього тижня на щиті повернулись додому 13 воїнів. Про це повідомила голова Черкаської районної військової адміністрації Валерія Бандурко.

У Черкасах назавжди попрощалися з воїнами – Богданом Сергієнком, Сергієм Богославцем та Юрієм Лапінським.

Богдан Сергієнко – штаб-сержант, сміливий прикордонник, вірний військовій присязі, загинув за нашу Батьківщину під час ворожого штурму в Донецькій області. Ворог забрав життя нашого героя у віці – 30 років.

Сергій Богославець – з лютого 2004 року по жовтень 2004 року перебував з миротворчою місією в Іраку. На початку повномасштабного вторгнення рф був призваний по мобілізації. Служив на посаді командира зенітного артилерійського відділення в одній з військових частин. На жаль, серце військового не витримало. Він помер у районі виконання завдання в Кіровоградській області, кілька днів не доживши до свого 48-річчя.

Юрій Лапінський – військову службу проходив на посаді водія стрілецького відділення. Загинув під час виконання бойового завдання на Донеччині внаслідок ворожого артилерійського обстрілу. Ворог забрав життя нашого героя у віці – 51 рік.

У Смілянській громаді назавжди попрощалися з воїнами – Максимом Кордратьєвим та Олександром Березовським.

Максим Кондратьєв – солдат, стрілець-номер обслуги десантно-штурмового відділення десантно-штурмового взводу десантно-штурмової роти 3 десантно-штурмового батальйону військової частини ЗСУ. Воїн загинув на полі бою в ході ведення штурмових дій на Запорізькому напрямку. Ворог забрав життя нашого героя у віці – 37 років.

Олександр Березовський – солдат, стрілець-снайпер 3-го механізованого відділення 1 механізованого взводу 3-ї механізованої роти 3-го механізованого батальйону ЗСУ. Воїн загинув на Донецькому напрямку фронту. До нещодавна вважався безвісти зниклим.
Ворог забрав життя нашого героя у віці – 47 років.

У Чигиринській громаді назавжди попрощалися з воїном – Валентином Басенком.

Валентин Басенко – молодший лейтенант Збройних Сил України з 2014 року брав участь в антитерористичній операції на сході України, у складі ОМБр «Холодний Яр». Учасник бойових дій та ветеран АТО. В 2019 році відзначений нагрудним знаком «Сухопутні війська України», також двічі був нагороджений медалю «За особливу службу 3-го ступеня» та «Учасник АТО». На початку повномасштабного вторгнення пішов боронити батьківську землю. Воїн трагічно загинув 7 лютого 2024 року. Ворог забрав життя нашого героя у віці – 36 років.

У Канівський громаді назавжди попрощалися з воїнами – Євгенієм Солонченком, Олександром Загороднім, Костянтином Завадським та Анатолієм Соболєм.

Євгеній Солонченко – старший матрос, старшого навідника протитанкового взводу морської піхоти Збройних Сил України. Воїн загинув виконуючи обов’язок захисту України, під час бойового завдання на Херсонському напрямку. Ворог забрав життя нашого героя у віці – 26 років.

Костянтин Завадський – ніс службу на посаді оператора аеромобільного батальйону однієї з військових частин. Захисник поліг під час виконання бойового завдання на Луганському напрямку. Ворог забрав життя нашого героя у віці – 32 роки.

Олександр Загородній – старший солдат, стрільця-помічника гранатометника Збройних Сил України. Воїн загинув 15 лютого минулого року в результаті здійснення противником штурмових дій на Донеччині. Майже рік воїн вважався зниклим безвісти. Ворог забрав життя нашого героя у віці – 27 років.

Анатолій Соболь – матрос, Стрілець – помічник гранатометника одного із батальйонів морської піхоти Збройних Сил України. Воїн загинув під час виконання бойового завдання на Херсонському напрямку. Ворог забрав життя нашого героя у віці – 50 років.

У Березняківській громаді назавжди попрощалися з воїном – Миколою Литвиненком.

Микола Литвиненко – головний сержант, командир відділення охорони Збройних Сил України. Воїн загинув під час виконання бойового завдання на Донецькому напрямку фронту. Ворог забрав життя нашого героя у віці – 47 років.

У Балаклеївській громаді назавжди попрощалися з воїном – Миколою Мельниченком.

Микола Мельниченко – матрос номера обслуги гармати самохідного артилерійського взводу, самохідної артилерійської батареї, самохідного артилерійського дивізіону Збройних Сил України. Воїн загинув результаті артилерійського обстрілу противника на Херсонському напрямку фронту.

У Руськополянській громаді назавжди попрощалися з воїном – Богданом Соколовим.

Богдан Соколов – навідник кулеметного взводу, механізованого батальйону Збройних Сил України. Воїн загинув внаслідок ворожого обстрілу з міномету отримавши поранення несумісні з життям на Харківському напрямку фронту.