Поки активісти сперечаються, чи законно було будувати у центрі Сміли, біля Укрпошти, спортивний майданчик без відповідних документів та обговорення з громадою, робітники продовжують встановлювати майданчик. Вже зведена сітка і триває укладення спеціального гумового покриття на підлогу. Пише інтернет-видання Сміла.UA.

blank

Робітники кажуть, що до Дня міста мають встигнути все зробити. На 14 вересня тут вже заплановані перші спортивні змагання.

Після завершення покриття, робітники встановлять кілька лавок для вболівальників і посадять туї.