Поки активісти сперечаються, чи законно було будувати у центрі Сміли, біля Укрпошти, спортивний майданчик без відповідних документів та обговорення з громадою, робітники продовжують встановлювати майданчик. Вже зведена сітка і триває укладення спеціального гумового покриття на підлогу. Пише інтернет-видання Сміла.UA.

Робітники кажуть, що до Дня міста мають встигнути все зробити. На 14 вересня тут вже заплановані перші спортивні змагання.
Після завершення покриття, робітники встановлять кілька лавок для вболівальників і посадять туї.

КОМЕНТАРІ