Два черкаські перевізники уже почали встановлювати валідатори для безготівкового розрахунку на своїх автобусних маршрутах. Про це в студії “ВиЧЕрпно” розповів в.о. директора департаменту житлово-комунального комплексу ЧМР Сергій Отрешко.

Автобуси ними оснащує та ж фірма – «SMART-TICKET TECHNOLOGY», яка виграла конкурс на справляння плати за транспортні послуги в міському пасажирському транспорті міста Черкаси.

Нагадаємо, усі тролейбуси міста Черкаси вже обладнані валідаторами, готівкою в них уже розрахуватися не можна. Незабаром безготівковий розрахунок зникне і з черкаських автобусів.

– Наразі не буду називати цих перевізників і ці маршрути, це не принципово, – відзначив Сергій Отрешко. – Ми зацікавлені в прозорості цієї системи. У нас є чинні угоди з усіма перевізниками й там написано, що в двомісячний термін після запровадження безготівкової системи оплати в міському транспорті, перевізники зобов’язані надати автобуси для можливості встановлення валідаторів. Це все робиться, безумовно, за рахунок компанії («SMART-TICKET TECHNOLOGY» – ред.). Якщо перевізник з якихось причин не захоче це зробити, то це підстава для одностороннього розірвання договору.

Нестачі в транспорті не буде, переконує чиновник, адже є пропозиції від перевізників з інших міст, які готові надати свої автобуси вже обладнані валідаторами.

– Позиція міської влади чітка: всі маршрутні таксі повинні бути обладнані валідаторами та перейти на безготівкову форму оплати проїзду, – додав Сергій Отрешко.